Silver Sipërfaqja Kalorësisë dera e ngushtë

Përshkrim i shkurtër:

mbi 500,000 cycles service life, garantoj pesë vjet

Instalim i ekspozuar me krah standard dhe pa instalim L / R

Performancë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

Certifikatë EN1154

Door closer manufacturer

Detail Product

Product Tags

Silver Sipërfaqja Kalorësisë dera e ngushtë

DC0750 EN1154 exposed installation Door Closer, çmim konkurrues, ndërtim i fortë, performancë e shkëlqyeshme, shërbim për jetë të gjatë, i përshtatshëm për vend publik.

We are a manufacturer in China and specialized in manufacturing door control products and has developed into a modern factory. Our products include concealed door closer, exposed door closer, CAM door closer, and we just produce high-quality door closer.

Ne po presim të bëhet partneri juaj afatgjatë në Kinë.

Informacione mbi produktin:

Performance Parameters of DC0750

brand Name: TBN
Vendi i origjinës: Guangzhou, krahinë GD, Kinë
Artikulli Nr.: DC0750
material: Aliazh alumini
Dimensioni i produktit: L184mm * W77mm * H40.5mm
instalim: Ekspozuar me Standard Arm
Mbyllja Angle: 180° deri në 15 °
kapjes Angle: 15° deri në 0 °
Maks. Këndi i hapjes: 180°
Temperatura e aplikimit: -40° deri 40 °
Test shërbimit: mbi 500,000 ciklet
Funksione: Shpejtësia me dy seksione, Pes për opcionale
Ngjyrë: Gri argjendi ose i personalizuar
Garanci: Pese vite
certifikatë: EN1154

Product Size:

fuqia Size Gjerësia e derës(mm) Door Pesha(kg)
EN2 850 45
EN3 950 ≤65
4 1100 85

Duke treguar detajet e produktit:

pse na zgjodhet ne:

•Focused on the development and production of door closer for many years

•A modern factory with comprehensive abilities of R&D, prodhimit dhe shitjes

•Professional in manufacturing and developing door closer, cilësia premium është çelësi për suksesin tonë

•Factory price, garantoj pesë vjet

•Accept product customization

•To be a global brand in the door control business is our long-term goal

•TeBoNeng would like to offer you high-quality products with the best service to meet your full satisfaction

Profili i Kompanisë:

 

Procesi i prodhimit:

Ekspozita:

 

Certifikimet tona:

FAQ:

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues i specializuar në prodhimin e produkteve të kontrollit dyer dhe është zhvilluar në një fabrikë moderne me aftësi të plotë të R&D, prodhimit dhe shitjes. Dhe ne garantojmë që të gjitha produktet tona janë të një cilësie të mirë.

Q: A mund të pranojë personalizohet?
A: po, përshtatur është shumë ngrohja mirëpritur.

Q: Ku është zyra juaj kompani dhe fabrika e vendosur?
A: Ne jemi të vendosur në Guangzhou, krahinë GD, Kinë, e cila merr vetëm 50 minuta në aeroportin Baiyun.

Q: Cila është mënyra e pagesës dhe mënyra e pagesës?
A: Ne pranojmë T / T, Western Union, para. Ju gjithashtu mund të bëni përmes faqes në internet të Alibaba për ta paguar atë. 30% depozitë dhe bilanc para dërgesës. Dhe FOB janë kushtet tona të rregullta të pagesës.

Q: Çfarë është kohën e dorëzimit?
A: Delivery Date do të konfirmohet pas marrjes së 30% depozitë T / T.

Q: A e lejon dera më afër derën të mbyllet në heshtje? Ose, a siguron thjesht që dera të mbyllet?
A: Mund të sigurojë që dera të jetë e mbyllur, dera më afër ka dy shpejtësi, shpejtësia e mbylljes dhe shpejtësia e mbylljes, shpejtësia e mbylljes është më e ngadaltë se shpejtësia e mbylljes, mund ta bëjë derën të mbyllet në heshtje në vend që të mbyllet fort.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI