Cast Iron Concealed Door Closer

Përshkrim i shkurtër:

mbi 2,000,000 cycles service life, guarantee five years and more

Cast iron body, stable performance and durable

Concealed or exposed installation with slide rail

Factory direct sale with factory price

Hold-open for optional

Detail Product

Product Tags

Cast Iron Concealed Door Closer

DC3500 series of Cast Iron Concealed Door Closer has passed over 2,000,000 provë e shërbimit të cikleve. It is no need to distinguish the left and right, because the construction of interior two-sided gear is special. DC3500 series which is easy to assembly, long service life and stable performance, suitable to hidden install in public.

We are a manufacturer in China and specialized in manufacturing door control products and has developed into a modern factory. Our products include concealed door closer, exposed door closer, CAM door closer, and we just produce high-quality door closer.

Informacione mbi produktin:

Parametrat e Performancës së DC3500

brand Name: TBN
Vendi i origjinës: Guangzhou, krahinë GD, Kinë
Artikulli Nr.: DC3500
material: Cast Iron
Dimensioni i produktit: L246mm *W33mm *H50mm
instalim: Concealed or Exposed with Slide Rail
Mbyllja Angle: 120° deri në 15 °
kapjes Angle: 15° deri në 0 °
Maks. Këndi i hapjes: 120°
Temperatura e aplikimit: -40° deri 40 °
Test shërbimit: mbi 2,000,000 ciklet
Funksione: Shpejtësia me dy seksione, Hold-open for optional
Ngjyrë: Black or customized
Garanci: Pese vite

Product Size:

fuqia Size Gjerësia e derës(mm) Door Pesha(kg)
EN2 850 45
EN3 1000 ≤65

Duke treguar detajet e produktit:

pse na zgjodhet ne:

•Focused on the development and production of door closer for many years

•A modern factory with comprehensive abilities of R&D, prodhimit dhe shitjes

•Professional in manufacturing and developing door closer, cilësia premium është çelësi për suksesin tonë

•Factory price, garantoj pesë vjet

•Accept product customization

•To be a global brand in the door control business is our long-term goal

•TeBoNeng would like to offer you high-quality products with the best service to meet your full satisfaction

Profili i Kompanisë:

 

Procesi i prodhimit:

Ekspozita:

 

Certifikimet tona:

FAQ:

Q: A jeni një prodhues apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një prodhues i specializuar në prodhimin e produkteve të kontrollit dyer dhe është zhvilluar në një fabrikë moderne me aftësi të plotë të R&D, prodhimit dhe shitjes. Dhe ne garantojmë që të gjitha produktet tona janë të një cilësie të mirë.

Q: A mund të pranojë personalizohet?
A: po, përshtatur është shumë ngrohja mirëpritur.

Q: Ku është zyra juaj kompani dhe fabrika e vendosur?
A: Ne jemi të vendosur në Guangzhou, krahinë GD, Kinë, e cila merr vetëm 50 minuta në aeroportin Baiyun.

Q: Cila është mënyra e pagesës dhe mënyra e pagesës?
A: Ne pranojmë T / T, Western Union, para. Ju gjithashtu mund të bëni përmes faqes në internet të Alibaba për ta paguar atë. 30% depozitë dhe bilanc para dërgesës. Dhe FOB janë kushtet tona të rregullta të pagesës.

Q: Çfarë është kohën e dorëzimit?
A: Delivery Date do të konfirmohet pas marrjes së 30% depozitë T / T.

Q: A e lejon dera më afër derën të mbyllet në heshtje? Ose, a siguron thjesht që dera të mbyllet?
A: Mund të sigurojë që dera të jetë e mbyllur, dera më afër ka dy shpejtësi, shpejtësia e mbylljes dhe shpejtësia e mbylljes, shpejtësia e mbylljes është më e ngadaltë se shpejtësia e mbylljes, mund ta bëjë derën të mbyllet në heshtje në vend që të mbyllet fort.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI