Rreth kompanisë

VIZITA Seminaret tona dhe testimi
Guangzhou TBN Door Kontrollit Co, Ltd.is e specializuar në produktet e kontrollit të prodhimit të dyerve dhe është zhvilluar në një fabrikë moderne me aftësi të plotë të R & D,prodhimit dhe sales.We janë të vendosura në Guangzhou,krahinë GD,Kinë,e cila merr vetëm 50 minuta për të aeroportit Baiyun.
Enquiry TANI